Wedding Studio
Організатор
Львів

+380 98 977 6688

+380989776688

Організатор Wedding Studio, Львів

Часи, коли передвесільна метушня стомлювала та відбирала радість свята у молодят, давно пройшли. Тому все більше пар, які прагнуть, аби їхнє весілля було справді продуманим та незабутнім, звертаються по допомогу до майстрів своєї справи. Ні для кого не секрет, що підготовка весілля – процес трудомісткий і потребує максимальної уваги та терпіння. Весільна студія Ірини Бойко бере на себе всі ваші турботи й пропонує повний цикл святкових приготувань.
Наша спеціалізація – комплексна організація весіль у Львові та сусідніх областях на високому рівні. Ми пропонуємо вам доступні ціни, гнучку систему тарифікації та унікальні умови для проведення казкової церемонії.
Ми вважаємо, що кожна дрібниця вартує уваги! Протягом підготовки вашого свята ми підберемо все індивідуально для вас і постараємось, аби церемонія була актуальною та яскравою.
В наші обов’язки входить:
— Розробка концепції, індивідуального стилю і сценарію весільного торжества;
— Створення повного і детального розпорядку весільного дня;
— Підбір ідеального місця для проведення весілля, а також допоможемо в складанні грамотного меню і вибору алкогольних напоїв;
— Розробка декору і флористики, декорації для весільної церемонії і всього заходу, а також візуалізація всієї весільної поліграфії;
— Підбір чудового весільного ведучого, адже саме від нього залежить 80% успішного свята;
— Розробка цікавої шоу-програми ;
— Підбір фотографів і відеоператорів, а також місця для фотосесій. Крім того, надаємо допомогу зі сценарієм і та зйомкою Love story;
— Складання маршрутів для кортежу, поради з прокату автомобілів і лімузинів;
— Обов'язково запропонуємо цікаві весільні ідеї;
Протягом всього весільного дня за дотриманням сценарію стежитимуть наші досвідчені розпорядники, які допоможуть вам у будь-якому питанні та страхуватимуть від різних форс-мажорів.


Якщо ви хочете замовити весілля та\або дізнатись приблизну ціну організації, залиште, будь ласка, контактну інформацію і ми з вами зв’яжемось уже сьогодні!
Ми гарантуємо, що уже після першої зустрічі запропонуємо вам орієнтовну концепцію вашого свята, а також договір, який захищатиме інтереси обох сторін.


Для більшості пострадянських людей весілля – це триста родичів, несмішний тамада та безкінечна метушня у пошуках того чи іншого. І кілька місяців приготувань заради єдиного світлого дня. Мало кому на думку спадає звернутись по допомогу до весільної агенції, адже побутує упередження, що ціни на такі послуги просто космічні. Західні моделі організації свят здаються багатьом дорогими та недосяжними, марною тратою коштів та прерогативою багачів. Проте це не так.
Кожен з нас погодиться, що весілля й без витрат на розпорядників – річ недешева. І молодятам, як нікому, хочеться, аби їхній день пройшов якомога краще, тому вони готові витрачати кошти на смачні страви, якісні аксесуари та просторе приміщення. Однак не завжди вдається все проконтролювати та продумати – і це не дивно, адже наречені не мають в цьому досвіду, а поради родичів не завжди видаються актуальними. І навіть якщо зал чудово прикрашений, торт на місці й наречена чарівно посміхається, атмосферу може кардинально зіпсувати невдалий ведучий або музиканти, що перехилили чарочку напередодні. І це ще не враховуючи купи дрібниць, про які ви навіть не здогадуєтесь. Ось і зіпсуте свято, і невдало вкладені кошти.
Ваше свято і ваші кошти.
Тому не варто недооцінювати можливості весільного агентства. Команда професіоналів не допустить провалу вашого весілля і продумає все до найменших дрібниць.
Не бійтеся довіритись майстрам своєї справи. Повірте, це коштує значно дешевше, ніж спогади про невдалу церемонію, які залишаться з вами на все життя.
Зателефонуйте нам або ж заповніть анкету та переконайтесь у цьому. Професіонали команди весільної студії Ірини Бойко готові БЕЗКОШТОВНО надати вам консультацію, зорієнтувати у ціновому діапазоні та навіть зустрітися з вами.

Роботи з портфоліо

 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
 • Подобається
  0
Переглянути все портфоліо (фотографій - 20)